Tükendi
HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29
SAATLER, SKU : ormv98iq

HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29

340,54 ₺
HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29
Brand
delivery Aynı gün kargo
free-delivery Ücretsiz gönderi

HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29

340,54 ₺
Ürün Detayları

HUAWEI BAND 4


Yaratıcı Saat Yüzleri

Tak ve Şarj Et Proaktif Sağlık İzleme

Genç Tasarım Ergonomik Konforla Buluşuyor


HUAWEI Band 4, Sakura Pembesi, Amber Sunrise ve Graphite Black’te kullanılabilir. 2.5D renkli dokunmatik ekran size çarpıcı bir görsel deneyim, çekici bir arayüz ve akıllı mesaj bildirimi sunar.


Senin Her Eşsiz Yanın

HUAWEI Band 4'ü kişiselleştirerek kendinizi ifade edebilirsiniz. HUAWEI Watch Face Store seçiminize göre spor, çizgi film, zeka ve yüksek teknoloji stillerinde çeşitli saat yüzleri sunar. Tarzı ruh halinize göre değişir.

Kolay Şarj, Daha Uzun Kullanım


Sizi farklı kablolardan ve şarj cihazlarından kurtarır. HUAWEI Band 4'ün dahili USB fişi genel USB şarj cihazlarına uyumludur, böylece her yerde ve her zaman şarj edebilirsiniz. Tek bir şarj bandı 6 günden daha uzun kullanım süresine sahiptir.


Akıllı Nabız Takibi

Profesyonel optik cihazlar, işlemciler ve AI algoritması sayesinde HUAWEI TruSeen™ 3.5 kalp atış hızınızı hassasiyetle izler. Ayrıca, kalp atış hızınız maksimum ortalama kalp atış hızını aşıyorsa titreşim yoluyla hatırlatıcı gönderir. Gece modunda, az ışık daha iyi uyumanızı sağlar.


Daha İyi Uyku İçin Özen Göster

Sağlıklı uyku, sağlıklı yaşamın temelidir. HUAWEI TruSleep™ 2.0, uyku kalitesini analiz etmek için dört ayrı faz kullanır ve uyku sırasındaki kalp atış hızınızı izler. Ayrıca daha iyi bir uyku uyuyabilmeniz için 6 tip uyku problemine yardımcı olacak öneriler sunar.

Aktif Olun. Aktif kalın.

Açık / Kapalı alan koşma, Açık / Kapalı alan yürüyüş, Açık / Kapalı bisiklet, Eliptik, Kürekçi, Serbest antrenman. Dokuz moddan uygun egzersizleri seçin ve egzersizlerinizi takip edin. HUAWEI Band 4, kalp atış hızı, kalp atış hızı bölgesi, basamaklar, mesafe, hız, kalori ve gibi ayrıntılı veri sonuçları sunar. Böylece daha iyi egzersiz için kendinizi ayarlayabilirsiniz.


Bileğinizdeki Yaşam Asistanı

Herhangi bir mesaj veya telefon görüşmesi bildirimleri, Telefonumu Bul, Uzaktan Deklanşör. Hepsi parmağınızın ucunda, bileğinizde. HUAWEI Band 4 ile verimli bir yaşam sürün.

Özellikler
Brand HuaweiHuawei
Puanlar & Yorumlar

HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29

HUAWEI BAND 4 - GÜNDOĞUMU B29
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı